Dussmann saugumo paslaugos
Dussmann saugumo paslaugos

Saugumo paslaugos teikiamos sklandžiai ir optimaliai

Tam, kad bet kokioje situacijoje nejaustumėte įtampos

Dussmann Service saugumo koncepcijos pagrindą sudaro ypatingi mūsų klientų keliami reikalavimai.

Tokie veiksniai, kaip kokybė, darbuotojai, dokumentacija, organizavimas bei technika, lemia, kad viskas būtų nepriekaištingai įgyvendinama. Šiuos veiksnius  rūpestingai deriname tarpusavyje, kadangi jie vienas kitą veikia.

Pavyzdžiui, tam, kad procesuose būtų naudojama šiuolaikiška saugumo technika, reikia gerai parengtų darbuotojų. Mes atidžiai atrenkame savo apsaugos tarnybos personalą ir nuolatos keliame jo kvalifikaciją.

Mūsų apsaugos tarnybos vedama dokumentacija yra skaidri ir neturi spragų. Tai aktualu ne tik su atsakomybe susijusių klausimų atžvilgiu, bet taip pat  organizavimui bei mūsų darbo kokybei. Be to, Jūs galite pasitikėti mūsų kokybės valdymu, kuris yra orientuotas į klientą,  -  jo metu atliekami auditai, surašomi neteisėtų veiksmų protokolai bei naudojama moderni kompiuterinė technika.

Savo veikloje  glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų pastatų techninių sistemų specialistais tam, kad Jūsų saugumo technika visuomet funkcionuotų. Jums pageidaujant, mielai pasirūpinsime Jūsų investicijomis į naują saugumo įrangą.

Nemažai  mūsų klientų jau daugelį metų pasikliauja individualiomis mūsų siūlomomis saugumo paslaugomis. Kreipkitės į mus, jeigu norėtumėte gauti daugiau rekomendacijų. Su malonumu atliksime ir Jūsų objekto saugumo analizę.

Integruota valdymo sistema

Patvirtinti standartai

Integruota valdymo sistema leidžia reguliuoti visus kokybės, aplinkosaugos ir sveikatos bei saugos valdymo procesus bei procedūras. 

Pradinis ir tolesnis mokymas

Kvalifikuoti ir motyvuoti

Vienas mūsų prioritetų – aukštos kvalifikacijos personalas. Mes siūlome išsamią pradinio ir tolesnio mokymo kursų, apimančių įvairius dalykus, programą.