Paslauga renginiams

Teikiama apdairiai ir su patirtimi

Renginys ekonomikos ir politikos sektoriuose reikalauja kitokios saugumo koncenpcijos nei, tarkim, stambaus masto koncertas, sporto ar kultūros renginys dalyvaujant garsiems svečiams. Teikdami paslaugą renginiams visuomet siūlome savo klientams individualią saugumo koncepciją, kuri leidžia atsižvelgti į visus ypatingus reikalavimus. Prie jų priskirtina tiek vietovių, tiek asmenų apsauga.

Jau daugybę metų prižiūrime kasmet pasikartojančius didžiulius automobilių sporto bei įvairius  muzikinius renginius. Be to, rūpinamės ir daugelio muziejų apsauga. Norėdami mūsų rekomendacijų tiesiog susisiekite su mumis.

Mūsų apsaugos specialistai yra bet kuriuo metu pasirengę atsakyti į visus klausimus apie  Jūsų organizuojamo renginio saugumą. Pakanka elektroninio laiško ar skambučio.

Mūsų siūlomų paslaugų apžvalga

  • Darbas su kasa ir įleidimo kontrolė
  • Paslaugos fojė ir rūbinėje
  • Apsaugos darbuotojai
  • Tikrinimo ir patruliavimo paslaugos
  • Prevencinė priešgaisrinė apsauga
  • Apsaugos centro veikla
UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Muziejų apsauga

Individualūs sprendimai

Muziejuose bei kitose kultūros įstaigose teikiame kasininko paslaugas, patikrą prie įėjimo ir parodų salių darbuotojų paslaugas.

Pradinis ir tolesnis mokymas

Kvalifikuoti ir motyvuoti

Vienas mūsų prioritetų – aukštos kvalifikacijos personalas. Mes siūlome išsamią pradinio ir tolesnio mokymo kursų, apimančių įvairius dalykus, programą.