Gaisro ir priešgaisrinės apsaugos paslaugos

Prevencinės ir atsakingai atliekamos

Nekilnojamasis turtas bei gamybiniai prietaisai, biurų pastatai ar darbui skirtos patalpos – visa tai sudaro didelę įmonės vertės dalį. Naudojantis gaisro bei priešgaisrinės apsaugos paslaugomis išsaugoma ne tik ši vertė, bet ir žmonių gyvybės. Įstatymai įpareigoja Jus, kaip verslininką ir darbdavį, imtis prevencinių apsaugos nuo gaisro priemonių.Teikdami gaisro ir priešgaisrinės apsaugos paslaugas mes pagelbėsime Jums tikslingai ir individualiai.

Mielai Jus pakonsultuosime gaisro prevencijos klausimais, kompetentingai ir profesionaliai atliksime analizes bei parengsime reikalingą dokumentaciją.  Jūsų įmonėje  galime pilnai eksploatuoti įrengtą gaisrinę  arba pasiūlyti  darbuotojus, kurie yra kompetentingi tiktai šioje srityje. Bendradarbiaudami su mūsų specialistais, atsakingais už pastatų technines sistemas, turime visas galimybes profesionaliai prižiūrėti ir rūpintis Jūsų priešgaisrinės apsaugos technika.

Norint gauti daugiau informacijos apie mūsų įvairiapusiškas gaisro ir priešgaisrinės apsaugos paslaugas arba mūsų rekomendacijas šioje srityje, mūsų specialistai su malonumu Jums jas pateiks.

Mūsų siūlomų paslaugų apžvalga

  • Gaisrinių eksploatacija darbe ir įmonėje
  • Prevencinė priešgaisrinė apsauga
  • Priešgaisrinės apsaugos analizės ir koncepcijos
  • Techninės paslaugos
  • Ryšių bei įspėjimo apie pavojų paslaugos 
UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Integruota valdymo sistema

Patvirtinti standartai

Integruota valdymo sistema leidžia reguliuoti visus kokybės, aplinkosaugos ir sveikatos bei saugos valdymo procesus bei procedūras.