Sprendimai ūkio sektoriams – tikslūs ir ekonomiški

Integruotas pastatų administravimas, suteikiantis daugiau individualumo

Kiekviena ūkio šaka paslaugų tiekėjui kelia vis kitokius reikalavimus. Siekdami prisitaikyti prie šio individualumo, mes kuriame novatoriškas ir įtikinančias pastatų administravimo koncepcijas, kurios yra veiksmingos ir tikslios: Dussmann sprendimai ūkio sektoriams.

Siekdami šio tikslo, mes išsamiai analizuojame Jūsų įmonėje vykstančius procesus ir darbų eigą. Juk galų gale tai yra Jūsų įmonės esminiai procesai, kuriuos papildome ir remiame savo paslaugų dėka.

Tokiu būdu iš pastatų valymo, maitinimo, pastatų techninių sistemų priežiūros ir apsaugos tarnybos paslaugų sukuriamas individualus ir aukštos kokybės sprendimas specialiai Jūsų ūkio šakai. Mūsų specialistai turi ilgametės patirties ir didelį žinių bagažą visuose sektoriuose. Dažnai viso to rezultatas būna specifiniai sprendimai, kurie rinkoje paprastai neegzistuoja.

Savo integruoto pastatų administravimo dėka papildomai siūlome Jums didelį ekonomiškumą, kadangi savo veikloje naudojame sąsajas ir sujungiame darbo procesus vieną su kitu taip, kad atsirastų teigiami sąveikos efektai. 

Mes džiaugsimės galėdami pasikalbėti su Jumis asmeniškai. Pakanka Jūsų skambučio ar elektroninio laiško.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Sinergija

Ekonomiški sprendimai

Sumaniai susiedami atskiras paslaugas bei sistemas, sujungdami procesų etapus, kuriame sinergiją, todėl mūsų sprendimai tampa itin ekonomiški.