Koncepcijos administravimo sektoriui

Pastatų administravimas su integruotomis paslaugomis

Mūsų koncepcijos, skirtos administravimo sektoriui, siūlo Jums visas su pastatų priežiūra susijusias paslaugas „iš vienų rankų“. Pastatų valymas, pastatų techninių sistemų priežiūra, apsauga bei maitinimas – žiūrime į visa tai kaip į neatsiejamą visumą, orientuotą į paslaugas ir procesą. Jūsų gaunama nauda: nuosekliai naudojant sąsajas, sukuriamas sąveikos efektas, kuris leis pasiekti -  geresnė kokybėir kartu didesnio ekonomiškumo.

Rezultatas: Jūsų patalpos yra visuomet kuo puikiausiai prižiūrėtos, tai  padeda išsaugoti jų vertę. Patikimai veikia techniniai prietaisai, kas apsaugo Jūsų serverį, draugeir Jūsų duomenis. Jūsų patalpos yra saugios bet kuriuo paros metu, ir t ne mažiau svarbu, kad  Jūsų darbuotojai ir svečiai yra aprūpinami įvairiu ir sveiku maistu mūsų šiuolaikiško ir puikaus maitinimo pasiūlymo dėka.

Visose srityse dirbame su kvalifikuotais darbuotojais. Glaudžiai bendraudami su savo klientais, galime lanksčiai reaguoti į skubų, pavyzdžiui, renginiui reikalingų apsaugos ir aptarnavimo darbuotojų poreikį.

Su malonumu suteiksime Jums išsamesnę informaciją apie individualų pastatų administravimą, skirtą specialiai Jūsų įstaigai. Džiaugsimės sulaukę Jūsų skambučio ar elektroniniolaiško

Maitinimo paslaugos

Įmonių darbuotojams

Pasinaudoję mūsų įmonių darbuotojų maitinimo sprendimų, savo personalui galėsite pasiūlyti lengvo, sveiko ir subalansuoto maisto. 

Vidaus patalpų valymas

Ekonomiškas

Vidaus patalpoms valyti mes parengėme modernias procedūras ir būdus, padedančius mums dirbti greičiau, efektyviau ir saugiau. 

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425