Koncepcijos, skirtos kultūros įstaigų sektoriui

Koncepcijos, skirtos kultūros įstaigų sektoriui Pastatų administravimas: sukurtas individualiai Jūsų įstaigai

Kaip asmuo, atsakingas už kultūros įstaigos veiklą, Jūs veikiate įtampos kupinoje aplinkoje, kurioje tvyro kūrybiškumas, lankytojo poreikių tenkinimas ir spaudimas mažinti sąnaudas. Dėl to neretai prarandate vertingą laiką, kurio taip trūksta atliekant savo pagrindines užduotis:  kolekcionuojant, prižiūrint bei rūpinantis meno ir kultūros vertybėmis.

Turėdami tokią sektoriaus koncepciją galime iš Jūsų perimti visus su pastatų administravimu susijusius darbus, o juos tikslingai sujungus  – sumažinti sąnaudas.  Tai ypatinga tuo, kad garantuojame nepaprastą individualumą. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais, kiekvienai įstaigai pateikiame savitą sprendimą. Nuo analizės iki administravimo. Šioje srityje mums itin svarbu  abipusis paslaugų kokybės supratimas, kadangi būtent jo dėka nustatomi reikalavimai mūsų darbui ir mūsų darbuotojų kvalifikacijai.

Pastatų administravimo paslauga kultūros įstaigoms iš esmės susideda iš trijų dalių. Pirmoji apima visas paslaugas, skirtas lankytojams. Čia dėmesio centre atsiduria mūsų darbuotojai – draugiški, paslaugūs ir kompetentingi. Antrojo modulio esmė – kad viskas patikimai funkcionuotų užkulisiuose. Trečiojo modulio pagalba mes rūpinamės ypatingais Jūsų įstaigos teikiamais pasiūlymais, pavyzdžiui, renginiais ar išskirtinėmis ekskursijomis. Šioje srityje mielai Jus pakonsultuosime ir padėsime Jums planuojant ir teikiant daugelį paslaugų.

Jeigu norėtumėte gauti pirminę informaciją apie sektoriaus koncepciją savo kultūros įstaigai, su malonumu atsakysime į Jūsų klausimus. Tiesiog paskambinkite mums arba atsiųskite elektroninį laišką.

Muziejų apsauga

Individualūs sprendimai

Muziejuose bei kitose kultūros įstaigose teikiame kasininko paslaugas, patikrą prie įėjimo ir parodų salių darbuotojų paslaugas. 

Vidaus patalpų valymas

Ekonomiškas

Vidaus patalpoms valyti mes parengėme modernias procedūras ir būdus, padedančius mums dirbti greičiau, efektyviau ir saugiau. 

Kavos barai

Susitikimo vieta

Lengvai integruojama ir pritaikoma jūsų poreikiams.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425