Koncepcija mažmeninės prekybos sektoriui

Pastatų administravimo paslaugos visą parą

Kad ir kas tai būtų – automobilių salonas, prekybos centras, universalinė parduotuvė ar mažmeninės prekybos tinklas: svarbiausia mažmeninėje prekyboje yra paslaugos. Tai ne vien tik draugiškas darbuotojų kolektyvas, bet ir nepriekaištingos bei klientams patogios  prekybos patalpos.

Pateikdami savo koncepciją mažmeninei prekybai siūlome Jums įvairiapusišką pastatų  administravimą „iš vienų rankų“. Visas paslaugas pritaikome individualiai Jūsų poreikiams ir teikiame jas bet kuriuo paros metu: lanksčiai, diskretiškai ir patikimai.

Mūsų darbuotojai, teikiantys valymo paslaugas, rūpinasi, kad Jūsų patalpos visuomet būtų tvarkingos ir prižiūrėtos – tiek Jūsų darbo valandomis, tiek ir po jų. Greta aukštos kokybės valymo paslaugų, daugiausia reikšmės teikiame atsižvelgdami į Jūsų klientą.

Iš mūsų apsaugos tarnybos galite tikėtis didžiausio diskretiškumo. Be to, mūsų gerai parengti apsaugos tarnybos darbuotojai greitai ir apdairiai reaguoja  ekstremalios situacijos atveju.

Jūsų pastato techninės priežiūros srityje esame sukaupę didelį profesinių žinių bagažą. Dirbdami kontroliuojame situaciją ir pirma laiko užkertame kelią problemoms, joms apskritai dar nespėjus atsirasti.

O teikdami savo maitinimo paslaugos  aprūpinsime Jūsų darbuotojus įvairiais ir sveikais patiekalais bei siūlome kūrybingą aptarnavimą Jūsų organizuojamų renginių metu.

Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie mažmeninės prekybos pastatų administravimą, orientuotą į klientą,  paskambinkite mums. Esame Jūsų paslaugoms

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Vidaus patalpų valymas

Ekonomiškas

Vidaus patalpoms valyti mes parengėme modernias procedūras ir būdus, padedančius mums dirbti greičiau, efektyviau ir saugiau. 

Kavos barai

Susitikimo vieta

Lengvai integruojama ir pritaikoma jūsų poreikiams.