Koncepcijos socialinės ekonomikos sektoriui

Pastatų administravimas, dirbant vienoje komandoje su Jūsų slaugytojais

Senjorų namai ir slaugymo įstaigos susiduria su vis didėjančiu spaudimu mažinti sąnaudas. Be to, trūksta gerų slaugytojų. Socialinės ekonomikos sektoriui administruojant pastatus pateikiame paslaugų koncepciją, skirtą būtent šiems iššūkiams.

Mes teikiame paramą Jums visuose procesuose, kurie nėra priskiriami pagrindinei Jūsų vykdomai veiklai. Konkrečias paslaugas pritaikome tiksliai Jūsų poreikiams. Kaip komanda sutariame su Jūsų darbuotojais ir laikome tarpusavio bendravimą mūsų paslaugų dalimi.

Į mūsų valymo paslaugas įeina taip pat  skalbimas ir namų ūkio valdymas bei išsami dokumentacija. Dėmesio centre - ypatinga higiena. Turime gerą daugiau kaip 70 puslapių higienos vadovą, kurio dėka nustatome labai aukštus standartus.

Prižiūrėdami pastatą techniškai, mūsų ūkvedžiai įstaigoje perima visas su tuo susijusias  veiklas. Jie pasižymi dideliu lankstumu ir visuomet yra vietoje, jeigu jų prireikia.

Maistas senjorų namuose yra mėgstamiausia tema. Siūlome aprūpinti aukštos kokybės  maistu, įskaitant priešpiečius ir pavakarius, skirtus valgyti rankomis, bei kitas specialias maisto formas.

Mes mielai Jus neįpareigojančiai pakonsultuosime socialinės ekonomikos sektoriaus koncepcijos tema. Pakanka mums paskambinti ar parašyti elektroninį laišką.

Vidaus patalpų valymas

Ekonomiškas

Vidaus patalpoms valyti mes parengėme modernias procedūras ir būdus, padedančius mums dirbti greičiau, efektyviau ir saugiau. 

Maitinimo paslaugos

Pensionatams

Mūsų maitinimo paslaugų senjorams sprendimas teikia daug pranašumų – nuo pensionato gyventojų sveikatos pagerėjimo iki mažesnių išlaidų dėl sumažėjusių priežiūros poreikių bei teigiamo poveikio įstaigos įvaizdžiui.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425