Koncepcijos mokyklų ir švietimo įstaigų sektoriui

Pasiūlymas, kaip administruoti pastatus, tiks kiekvieno skoniui

Siūlydami pastatų administravimo paslaugas vaikų darželiams, mokykloms ir universitetams, privalome sugebėti prisitaikyti prie labai skirtingų reikalavimų. Kaip vieni didžiausių pasaulyje kompleksinių paslaugų tiekėjų, šioje srityje turime sukaupę didelę patirtį.

Kiekvienai švietimo įstaigai pateikiame individualią koncepciją, kuri lanksčiai pritaikoma klientų pageidavimams. Mūsų paslaugų spektras apima tiek ūkvedžio atliekamus darbus, tiek visą pastatų techninę priežiūrą. Profesionaliai ir patikimai perimame pastatų valymo darbus. Jeigu pageidaujate, specialiai Jūsų įstaigai teikiame apsaugos tarnybos paslaugas.

Svarbiausias vaidmuo mokyklų ir švietimo įstaigų sektoriaus koncepcijoje tenka maitinimui. Šioje srityje kreipiame dėmesį į tai, kad mityba būtų  subalansuota ir sveika, produktai  - įvairūs ir patvarūs. Tačiau į mūsų maitinimo pasiūlymą įeina dar daugiau: pradedant šiuolaikiškomis užsakymo sistemomis, lankstaus gamybos būdo bei savo maisto išdavimo ir aptarnaujančio personalo, baigiant skaidriu atsiskaitymu – visos paslaugos teikiamos „iš vienų rankų“. Tam, kad Jūs turėtumėte daugiau laiko savo tiesioginėms užduotims.

Mūsų virtuvės profesionalai pasirūpins, kad maistas būtų dar ir puikaus skonio. Turėdami daug žinių ir naujų tendencijų nuojautą, jie visada patieks ant Jūsų stalo sveikus ir įvairius patiekalus.

Tapkite atviri naujovėms dabar ir atraskite individualią sektoriaus koncepciją, skirtą Jūsų švietimo įstaigai. Mes džiaugsimės sulaukę Jūsų skambučio ar elektroninio laiško.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Maitinimo paslaugos

Mokykloms

Mūsų maitinimo mokiniams sprendimas – tai galimybė mokiniams patiems pasirinkti mėgstamus patiekalus ir teikiama informacija apie sveiką mitybą. 

Vidaus patalpų valymas

Ekonomiškas

Vidaus patalpoms valyti mes parengėme modernias procedūras ir būdus, padedančius mums dirbti greičiau, efektyviau ir saugiau.