Koncepcijos transporto ir logistikos sektoriui

Pastatų administravimas, kuris visiškai prisitaiko prie Jūsų ritmo

Siūlyti savo paslaugas transporto ir logistikos įmonėms – vadinasi, dirbti sparčiai, lanksčiai ir patikimai. Savo sektoriaus koncepcijos dėka  mes išvystome individualias pastatų administravimo paslaugas, kurios būtent taip ir veikia. Į koncepciją įeina visos paslaugos, kurios nėra priskirtinos pagrindinėms Jūsų užduotims – „iš vienų rankų“, atitinkančios aukštus kokybės standartus ir teikiančios didelę ekonominę naudą.

Valymo paslaugas teikia parengtas personalas, naudodamasis šiuolaikiška technologija ir ilgai veikiančiomis valymo priemonėmis. Kad ir kas tai būtų – Jūsų patalpos, autobusai, traukiniai, lėktuvai ar laivai: mūsų darbuotojai yra specialiai parengti ir visuomet vietoje. Pavyzdžiui, valydami transporto priemones, darbo laiką apskaitome naudodami RFID (radijo dažninės identifikacijos) žymes. Tokiu būdu galime informuoti Jūsų dispečerius nuotoliniu būdu iš karto, kai tik transporto priemonės bus vėl parengtos naudoti.

Siūlydami savo maitinimo paslaugą, aprūpiname Jūsų darbuotojus pagal pageidavimą bet kuriuo paros metu   įvairiapusišku, subalansuotu ir sveiku maistu.

Pastatų techninių sistemų atžvilgiu aktualu, kad visi prietaisai būtų 100% parengti naudoti ir veiktų be trukdžių. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – mūsų apsaugos tarnybos darbuotojai diskretiškai ir efektyviai rūpinasi  Jūsų lėktuvų ir sausumos transporto keleivių bei Jūsų darbuotojų saugumu.

Kokias konkrečias paslaugas apima Jūsų sektoriaus koncepcija, priklauso nuo atitinkamų Jūsų įmonėje vykstančių procesų ir Jūsų įmonės keliamų reikalavimų.

Esame Jūsų paslaugoms ir su malonumu suteiksime išsamią informaciją apie pastatų administravimą transportui ir logistikai. Užtenka skambučio ar elektroninio laiško.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Transporto priemonių valymas

Greitis ir prieinamumas

Valydami autobusus, geležinkelio vagonus ar lėktuvus pirmenybę teikiame lakstumui ir prieinamumui, kadangi transporto priemonės turi būti parengtos naudoti kiek įmanoma greičiau. 

Viešasis saugumas

Kompetentingi ir komunikabilūs

Viešojo saugumo operacijas vykdantys darbuotojai dažnai susiduria su sudėtingomis situacijomis. Todėl jie turi gebėti slopinti ir spręsti konfliktus.