Koncepcijos, skirtos viešbučių sektoriui

Pastatų administravimas, kurio dėka galite planuoti

Viešbučių verslo užkulisiuose veiksmas dažnai vyksta audringai. Dėl nuolatinės darbuotojų kaitos, atostogų arba sezoninių veiksnių personalo organizavimas greitai tampa tikru iššūkiu. Mes siūlome Jums pagalbą visose srityse, nesusijusiose su pagrindine Jūsų veikla. Mūsų darbuotojai apmokomi specialiai darbui Jūsų įmonėje. Mes tiksliai prisitaikome prie Jūsų pageidavimų: pradedant pasiruošimu padėti 24 val. per parą ir baigiant darbo drabužiais.

 Individualiai Jūsų sektoriaus koncepcijai priskiriamos šios paslaugos: apsaugos ir svečių sutikimo tarnyba, taip pat pastatų valymas, pastatų techninių sistemų priežiūra ir darbuotojų aprūpinimas maistu.

Apsaugos darbuotojai ir svečius sutinkantis personalas yra specialiai parengtas kaip tik šioms užduotims. Taip pat siūlome pastatų  techninių sistemų priežiūrą, kurios dėka pasirūpiname, kad Jūsų svečiai visuomet jaustųsi patogiai, o sistemos funkcionuotų.

Visų pirma, dėmesį patraukia valymo paslaugų rezultatas – visur švaru ir blizga. Atidumas klientui, kaip aukščiausias  principas, yra taikomas ne tik mūsų darbuotojams, bet ir valymo įrangai, nekeliančiai beveik jokio triukšmo.

Mūsų maitinimo pasiūlymas  aprūpinant Jūsų darbuotojus sveikais maisto produktais garantuoja naują energijos antplūdį. Plačioje mūsų siūlomų paslaugų paletėje kiekvienai individualiai koncepcijai atsiras tinkamas pasiūlymas.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Vidaus patalpų valymas

Ekonomiškas

Vidaus patalpoms valyti mes parengėme modernias procedūras ir būdus, padedančius mums dirbti greičiau, efektyviau ir saugiau. 

Maitinimo paslaugos

Įmonių darbuotojams

Pasinaudoję mūsų įmonių darbuotojų maitinimo sprendimų, savo personalui galėsite pasiūlyti lengvo, sveiko ir subalansuoto maisto.