Dussmann maitinimo paslaugos
Dussmannmaitinimo paslaugos

Maitinama skaniai ir tinkamai

Tam, kad ant stalo patektų tai, ką Jūs mėgstate

Sveika mityba – tai geros savijautos, pajėgumo ir sveikatos pagrindas. Tačiau kasdieniniame gyvenime neretai sudėtinga sveikai maitintis. Ypač dirbantiems tam dažnai pritrūksta laiko.

Visų mūsų maitinimo paslaugų tikslas yra užtikrinti, kad bet kada ir bet kur aprūpintume mūsų klientus sveiku ir visaverčiu maistu.

Mums itin svarbi išliekanti kokybė, todėl naudojame to paties regiono maisto produktus.  Jei klientas pageidauja, mes džiaugiamės galėdami tiekti valgius  iš ekologiškų produktų. Mes galime pasiūlyti visus Jūsų pageidavimus tenkinančias mitybos dietas ar specialias maitinimo formas.

Įranga, kurią naudojame gamybai, yra pritaikoma prie realių klientų  sąlygų. Tai liečia ne tik gamybos procesą, bet ir užsakymo, maisto išdavimo bei atsiskaitymui skirtas sistemas.

Mūsų maitinimo paslaugų specialistai suteiks Jums  konsultaciją ir padės surasti optimalų sprendimo būdą atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

Tvarus maitinimas

Regioninis ir sezoninis

Jei pageidausite, galime pasiūlyti dar tvaresnes maitinimo paslaugas, pavyzdžiui, gaminant patiekalus iš kokybiškų ekologiškų produktų. Arba įrengiant energiją taupančią virtuvės įrangą ir maisto atliekas paverčiant energija. Klauskite. 

RVASVT sistema

Maisto higiena

RVASVT – tai efektyvi kontrolės sistema, kuri garantuoja griežtą maisto higieną ir saugumą gamybos procesuose. Patikimumą užtikrina nuoseklūs dokumentai ir reguliariai išorės higienos institucijų atliekami RVASVT auditai.