Dussmann deli & Allegretto

Modernus, visiems skirtas maitinimas – ilgai išliekantis skonis ir stilius

Allegretto ir Dussmann deli  -  tai ypatingas Dussmann Service akcentas maitinimo paslaugų srityje.

Gera naujiena šiuolaikiškam, užimtam, vietoje nesėdinčiam žmogui: Dussmann deli suderino iki šiol nesuderinamus dalykus – greitą bet kartu ir šviežią bei subalansuotą maistą. Bet kuris patiekalas, skirtas lengviems pusryčiams, vidudienio užkandai ar skanavimui pakeliui į namus tiks net išrankiausiam. Ir dar praturtins natūralių vitaminų doze!

Lengvai integruojama bet kurio tipo įstaigoje.

Mėgavimasis kava. Allegretto yra nuosekli kavos baro koncepcija, sujungianti itališko gyvenimo pojūtį su mūsų meile tobulumui. Allegretto barai siūlo įvairius firminius itališkos kavos gėrimus, užkandžius, įvairias žalias salotas ir gardumynus. Specialiai parengti baristos paruoš  Jūsų firminį kavos gėrimą, kuris bus patiektas stilingame Allegretto inde.

Allegretto r Dussmann deli galima paprastai integruoti bet kurioje įmonėje ar įstaigoje. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau, mielai lauksime Jūsų skambučio.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Tel. +370 52339425 +370 52339425

Tvarumas

„Dussmann EcoSystem“

„Dussmann EcoSystem“ – tai mūsų įsipareigojimas užtikrinti ekonominį, aplinkos ir socialinį tvarumą. Tai taikoma visoms mūsų paslaugoms visame pasaulyje.