Ligoninių pacientų maitinimas

Individualus maitinimas, skirtas ligonių dietiniam maitinimui

Mums itin svarbi išliekanti kokybė, todėl naudojame to paties regiono maisto produktus.  Jei klientas pageidauja, mes džiaugiamės galėdami tiekti valgius  iš ekologiškų produktų. Mes galime pasiūlyti visus Jūsų pageidavimus tenkinančias mitybos dietas ar specialias maitinimo formas.

Mes galime įrengti virtuvę tiesiog Jūsų ligoninėje ir gaminti maistą vietoje. Tačiau ir be centrinės virtuvės ligoninėje  galime pasiūlyti maitinimo paslaugas pristatant pagamintą maistą  į Jūsų nurodytą vietą.

Mūsų dėmesio centre visuomet yra Jūsų pacientų gerovė, kadangi būtent ligoninėje mūsų pagamintas maistas gali prisidėti prie terapijos teikiamos naudos. Mes dirbame kartu su gydytojais dietologais ir galime Jums pasiūlyti bet kokią dietą bei specialią  maitinimo formą.

Taip pat  Jūsų darbuotojams galime pasiūlyti tinkamą maitinimą: nuo kavos baro iki darbuotojų valgyklos.

Kokybiškam ir skaniam mūsų siūlomam maistui  paruošti,  renkamės maisto produktus, dėmesį kreipdami į aukščiausią produktų kokybę, pradedant tiekėjais ir baigiant maisto paruošimu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas,  valgiaraščio įvairovės užtikrinimas.

Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie mūsų maitinimą, skirtą ligoninėms, mes Jūsų paslaugoms. Tiesiog paskambinkite mums arba atsiųskite elektroninį laišką.

UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Kavos barai

Susitikimo vieta

Lengvai integruojama ir pritaikoma jūsų poreikiams.

„Dussmann Deli“

Sveika ir skanu

Darbo laikas tampa vis lankstesnis. Daugeliui žmonių labai svarbi galimybė pasimėgauti sveiku užkandžiu darbo dienos metu.