Dussmann pastatų valymas
Dussmannpastatų valymas

Pastatų valymas

Tam, kad Jūsų išlaidos išliktų mažos ir pastatai išlaikytų savo vertę

Vertinant racionaliai, pastatų valymo esmė yra švaros palaikymas, tačiau emociniu atžvilgiu jis užtikrina, kad žmonės jaustųsi juose laukiami. Į mūsų paslaugų paketą įeina visos profesionalaus pastatų valymo paslaugos. Kiekvienam klientui mes išvystome tinkamą koncepciją ir savo užduotis atliekame tiksliai pagal individualius reikalavimus. Tokiu būdu Jūs gaunate ne tik aukščiausią kokybę, bet ir maksimalią ekonominę naudą.

Mūsų dėmesys yra skiriamas aplinką bei medžiagas tausojantiems produktams ir valymo įrenginiams. Viso to rezultatas – novatoriškas pastatų valymas, itin prisidedantis prie Jūsų nekilnojamojo turto vertės išlaikymo. Ir ypač stengiamės, kad mūsų  siūlomas visapusiškas ir integruotas kokybės valdymas leistų Jums mumis visuomet pasikliauti – kad būtų daugiau pasitikėjimo ir partneryste grįsto bendradarbiavimo.

Gaukite naudos ir Jūs iš mūsų 50-metės patirties pastatų valymo srityje. Mes su malonumu įvertinsime, kuri valymo koncepcija geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Pakanka parašyti elektroninį laišką arba paskambinti.

DS žymėjimas

Paprasta ir saugu

Mūsų valikliai žymimi mūsų pačių ženklu – taip užtikriname, kad juos naudoti būtų ir paprasta, ir saugu. 

Tvarus valymas

Nekenkiantis aplinkai

Valymo paslaugoms teikti mes naudojame biologiškai skaidžius gaminius. Be to, naudojame koncentruotus gaminius, taip sumažindami pakuotės ir transporto išlaidas, FSC (Miškų valdymo tarybos) ženklu pažymėtą tualetinį popierių, vandenį, valiklius bei energiją taupančias plovimo ir valymo mašinas, o tiekėjus renkamės tik iš to paties regiono.