Pramoninis valymas

Profesionalus ir patikimas

Pramonėje naudojamos įrangos ir gamybos patalpų valymas iš paslaugų tiekėjo reikalauja išsamių specifinių žinių įvairiausiose srityse.

Pagrindiniai Dussmann Service pramoninio valymo paslaugos tikslai yra išlaikyti nuolatinį mašinų ir prietaisų funkcionalumą bei prailginti jų naudojimo trukmę. Mes sudarome aiškius nurodymus procedūrai  ir darbui gavę kiekvieną konkretų užsakymą.  Be to, savo veikloje taikome skirtingas klasikines bei šiuolaikiškas procedūras, optimaliai jas derindami su valymo priemonėmis  ir darbo metodais.

Pasitelkę didelį lankstumą ir profesines žinias, įgyvendiname Jūsų kokybės reikalavimus, savo atliktą darbą išsamiai ir aiškiai pagrindžiame dokumentais. Veiksmingai  sujungdami atskirus darbo proceso žingsnius mes taip pat  sukuriame sąveikos efektus, teikiančius  mūsų klientams ekonominę naudą.

Mūsų pramoninio valymo specialistai su malonumu Jums patars – taip pat ir specifinių užduočių klausimais. Pa

prasčiausiai paskambinkite mums arba atsiųskite elektroninį  laišką.

Mūsų siūlomų paslaugų apžvalga

  • Pramonėje naudojamų prietaisų ir aparatų valymas
  • Valymas rankiniu būdu
  • Valymas naudojant žemo slėgio  įrangą
  • Valymas naudojant įrangą plovimui putomis
  • Sausas valymas
  • Valymas naudojant aukšto slėgio  įrangą
  • Dezinfekavimas
UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Pradinis ir tolesnis mokymas

Kvalifikuoti ir motyvuoti

Vienas mūsų prioritetų – aukštos kvalifikacijos personalas. Mes siūlome išsamią pradinio ir tolesnio mokymo kursų, apimančių įvairius dalykus, programą. 

Pastatų administravimas

Visada prieinamos

Siekiame būti visada pasiekiami, o teisės aktų laikymąsi užtikriname naudodami kompiuterizuotas kokybės tikrinimo sistemas ir personalo mokymą.