Transporto priemonių valymas

Spartus ir prieinamas

Valant transporto priemones yra svarbu lankstumas ir greitumas. Ar tai būtų autobusas, traukinys ar lėktuvas – pas mus dirba tik specialiai parengtas personalas, esantis Jūsų paslaugoms bet kuriuo paros metu.

 

Pavyzdžiui, pasirinkus traukinių valymo pasiūlymą, traukinius “nenumatytiems atvejams” visuomet lydi vienas valymo paslaugas teikiantis darbuotojas. Mūsų darbuotojai, atsakingi už lėktuvų valymą, užtikrina ypatingus saugios technikos reikalavimus. O autobusų valymui mes parenkame darbuotojus, turinčius atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimus, tam, kad jie už Jus galėtų pripildyti taip pat degalų baką.

Žinoma, siūlome Jums ir aukščiausios kokybės valymo įrangą bei chemines priemones, be to, elektromobilius, kilnojamąsias automobilių plovyklas išorės valymui, akumuliatorinius siurblius ar biologiškus valiklius  grafičiams pašalinti. Tam, kad užtikrintume kokybę, darbo laiko apskaitai naudojame RFID žymes. Tokiu būdu Jūsų dispečeriai gali būti informuojami nuotoliniu būdu iš karto, kai tik transporto priemonė bus paruošta naudojimui.

Su malonumu parengsime Jums individualų Dussmann Service transporto priemonių valymo pasiūlymą. Pakanka tik elektroninio laiško ar skambučio.

Mūsų siūlomų paslaugų apžvalga

  • Automobilių vidaus valymas
  • Kasdieninis įprastas valymas
  • Intensyvus valymas
  • Pagrindinis valymas
  • Automobilių išorės valymas
  • Parkavietės/autobusų parko valymas
  • Bagažinės valymas
  • Transporto priemonėse esančių tualetų ištuštinimas ir dezinfekavimas
UAB "Dussmann Service"
Susisiekite su mumis
Phone +370 52339425 +370 52339425

Tvarus valymas

Nekenkiantis aplinkai

Valymo paslaugoms teikti mes naudojame biologiškai skaidžius gaminius. Be to, naudojame koncentruotus gaminius, taip sumažindami pakuotės ir transporto išlaidas, FSC (Miškų valdymo tarybos) ženklu pažymėtą tualetinį popierių, vandenį, valiklius bei energiją taupančias plovimo ir valymo mašinas, o tiekėjus renkamės tik iš to paties regiono.

DS žymėjimas

Paprasta ir saugu

Mūsų valikliai žymimi mūsų pačių ženklu – taip užtikriname, kad juos naudoti būtų ir paprasta, ir saugu.